http://www.zoofirma.ru/
Центр ЛОРІМЕД: (098) 040-40-90, (0352) 40-40-90. ЛОР Кабінет: (096) 497-27-57

Відомості про лікаря-отоларинголога

Хоружий Ігор Володимирович

Лікар – отоларинголог першої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

У 2007 році закінчив Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікаря.

В 2009 році закінчив цикл навчання в інтернатурі при Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського та отримав звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Отоларингологія".

У 2012 році атестувався при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Дитяча оториноларингологія".

У 2015 році захистив дисертацію за спеціальністю «Оториноларингологія» та здобув науковий ступінь кандидата медичних наук.

Є автором та співавтором більше 40 наукових статтей в тематичних журналах, та журналах, що стосуються загальної медицини.

Є членом Українського наукового медичного товариства оториноларингологів, а також членом Української асоціації отіатрів, отонейрохірургів та отоневрологів.

З 2009 року працює на посаді лікаря оториноларинголога Тернопільської комунальної міської лікарні №2, виконує амбулаторний прийом, а також оперативні втручання на ЛОР-органах. В лютому 2014 року відкрив приватний ЛОР-кабінет (ліцензія МОЗ України серія АЕ № 282179), де веде прийом дорослих пацієнтів, а також дітей різного віку.

Зальний стаж роботи – 10 років.

Пріоритетні напрямки практичної діяльності: консультації  та лікування дорослих та дітей різного віку. Діагностика, консервативне, лазерне та хірургічне лікування захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха.

Щорічно проводить більше 100 операцій відділу голова-шия, включаючи ендоскопічні операції на носі та придаткових пазухах носа та мікроскопічні операції на вусі у дорослих.

 

 

Грималюк Тетяна Сергіївна

Лікар - оториноларинголог.

В 2011 році закінчила Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря.

В 2011 році розпочала навчання в інтернатурі при кафедрі оториноларингології Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

В 2013 році закінчила цикл навчання в інтернатурі та отримала звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Отоларингологія".

Про кабінет

 

ЛОР-кабінет створено для надання консультативної, діагностичної та лікувальної допомоги хворим із захворюваннями ЛОР-органів; надання невідкладної медичної допомоги хворим при гострих захворюваннях ЛОР-органів і невідкладних станах в оториноларингології; відбір та направлення хворих на стаціонарне лікування в оториноларингологічне відділення; виявлення хворих з ознаками захворювання голосового апарату, порушення слухової функції, онкологічних та професійних захворювань ЛОР-органів і спрямування їх на консультацію, а при необхідності і на лікування до фахівців відповідного профілю; проведення профілактичних заходів щодо попередження та зниження захворюваності, виявлення ранніх і прихованих форм захворювань вуха, горла та носа.

Методи діагностики. Діагностика кожного захворювання це передовий процес в постановці правильного діагнозу, а отже і ефективного лікування. Ми використовуємо ендоскопічний метод обстеження ЛОР-органів, що належить до золотого стандарту діагностики у всьому світі.

Для проведення ендоскопії ЛОР-органів використовується спеціальний тонкий зонд - ендоскоп. Лікар проводить обстеження ЛОР-органів, а комп'ютеризована система виводить на екран збільшене зображення того, що не видно при звичайному огляді.

Зображення зберігаються в пам'яті комп'ютера протягом усього процесу лікування, що дає можливість лікарю при повторному обстеженні оцінити динаміку захворювання. Зображення також можна записати на будь-який носій інформації.

Методи лікування. Лікування пацієнтів проводиться згідно протоколів надання допомоги зі спеціальності «Отоларингологія», а також «Дитяча отоларингологія», що затверджені МОЗ України. Керуємось також рекомендаціями європейських спеціалістів.

Крім медикаментозного лікування застосовується також фізіотерапевтичні процедури. Наша клініка оснащена: ультразвуковим приладом «Тонзиллор ММ», апарат лазерний терапевтичний «Ліка-терапевт М», апаратом для пневмомасажу барабанних перетинок, кварцевим ультрафіолетовим опромінювачем «Солнышко». Часто проводимо промивання порожнини носа методом переміщення «Кукушка», що особливо ефективно при хронічних ринітах і аденоїдиті.

В нас проводиться лікування: при утрудненому носовому диханні, якщо турбує частий і затяжний нежить, храп, болі та першіння в горлі, осиплість голосу, а також болі у вухах та зниження слуху.

Безпека лікування. Стерилізація. Ми дбаємо про здоровя наших пацієнтів. Правила гігієни та стерилізації в кабінеті строго контролюються. Робота регулярно перевіряється представниками санітарно-епідеміологічної станції.

Передстерилізаційна обробка проводиться найсучаснішими дезінфікуючими засобами провідних європейських фірм. Цикл стерилізації проводиться за допомогою автоклава "Melatronic 23" німецького виробництва – прилад повністю автоматизований. Цей метод повністю виключає людський фактор, програма стерилізації проводиться автоматично, якість стерилізації підтверджується індикаторами стерильності. Стерильні інструменти зберігаються в боксі під ультрафіолетовим опроміненням. Ми не знаємо інших клінік в місті, які настільки суворо виконують стерилізаційні вимоги і мають достатню кількість інструментарію такого рівня.

 

 Наші переваги: прийом ведеться згідно запису, тому відсутні черги; сучасна діагностика, а отже правильне і ефективне лікування.

 

Ми любимо свою роботу тому, що нам приємно бачити, як Ви або Ваша дитина одужуєте! Ми обов'язково допоможемо у вирішенні Ваших проблем!