http://www.zoofirma.ru/
(096) 497-27-57

 

                                                     Відомості про лікаря-отоларинголога

Хоружий Ігор Володимирович, народився 19 серпня 1984 року в м. Золочеві Львівської області. В 2001році поступив на навчання в Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського.

Починаючи з другого курсу навчання брав участь (з доповіддю) на Всеукраїнських конференціях студентів та молодих вчених. На шостому курсі навчання брав участь у Всеукраїнському конкурсі в м. Луганськ на кращу студентську наукову роботу з природничих, технічних і гуманітарних наук 2006-2007 н/р. з напряму «Клінічна медицина», отримав диплом третього ступеня завірений Міністром освіти і науки України С.М. Ніколаєнком.

В 2007 році закінчив Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікаря.

В 2007 році розпочав навчання в інтернатурі при кафедрі оториноларингології Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

В 2009 році закінчив цикл навчання в інтернатурі та отримав звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Отоларингологія".

З 2009 року і по сьогоднішній день працює на посаді лікаря оториноларинголога хірургічного відділення поліклініки Тернопільської міської комунальної лікарні №2, виконує амбулаторний прийом, а також оперативні втручання на ЛОР-органах при хірургічному відділенні ТМКЛ №2.

В 2011році на засіданні проблемної комісії МОЗ та НАМН України «Оториноларингологія» відбулось слухання матеріалів планування теми кандидатської дисертації «Патологічні зміни у внутрішньому вусі при гострому середньому отиті» на здобуття вченого звання кандидата медичних наук.

З 26.10.2011-24.11.2011рр пройшов передатестаційний цикл з отоларингології при Київській Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика і 5.07.2012р атестаційною комісією при ГУОЗ Тернопільської облдержадміністрації присвоєно другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності "Отоларингологія".

27.06.2012р атестувався при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Дитяча оториноларингологія".

Є автором та співавтором більше 40 наукових статтей в тематичних журналах, та журналах, що стосуються загальної медицини.

Є членом Українського наукового медичного товариства оториноларингологів, а також членом Української асоціації отіатрів, отонейрохірургів та отоневрологів.

В лютому 2014 року відкрив приватний ЛОР-кабінет (ліцензія МОЗ України серія АЕ № 282179), де веде прийом дорослих пацієнтів, а також дітей.

 

 

 

                                                                                  

 

 

Грималюк Тетяна Сергіївна - лікар  оториноларинголог. В 2011 році закінчила Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря. В 2011 році розпочала навчання в інтернатурі при кафедрі оториноларингології Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. В 2013 році закінчила цикл навчання в інтернатурі та отримала звання лікаря-спеціаліста за      спеціальністю "Отоларингологія".

 

 

 

Про кабінет

 ЛОР-кабінет створено для надання консультативної, діагностичної та лікувальної допомоги хворим із захворюваннями ЛОР-органів; надання невідкладної медичної допомоги хворим при гострих захворюваннях ЛОР-органів і невідкладних станах в оториноларингології; відбір та направлення хворих на стаціонарне лікування в оториноларингологічне відділення; виявлення хворих з ознаками захворювання голосового апарату, порушення слухової функції, онкологічних та професійних захворювань ЛОР-органів і спрямування їх на консультацію, а при необхідності і на лікування до фахівців відповідного профілю; проведення профілактичних заходів щодо попередження та зниження захворюваності, виявлення ранніх і прихованих форм захворювань вуха, горла та носа.

Методи діагностики. Діагностика кожного захворювання це передовий процес в постановці правильного діагнозу, а отже і ефективного лікування. Ми використовуємо ендоскопічний метод обстеження ЛОР-органів, що належить до золотого стандарту діагностики у всьому світі.

Для проведення ендоскопії ЛОР-органів використовується спеціальний тонкий зонд - ендоскоп. Лікар проводить обстеження ЛОР-органів, а комп'ютеризована система виводить на екран збільшене зображення того, що не видно при звичайному огляді.

Зображення зберігаються в пам'яті комп'ютера протягом усього процесу лікування, що дає можливість лікарю при повторному обстеженні оцінити динаміку захворювання. Зображення також можна записати на будь-який носій інформації.

Методи лікування. Лікування пацієнтів проводиться згідно протоколів надання допомоги зі спеціальності «Отоларингологія», а також «Дитяча отоларингологія», що затверджені МОЗ України. Керуємось також рекомендаціями європейських спеціалістів.

Крім медикаментозного лікування застосовується також фізіотерапевтичні процедури. Наша клініка оснащена: ультразвуковим приладом «Тонзиллор ММ», апарат лазерний терапевтичний «Ліка-терапевт М», апаратом для пневмомасажу барабанних перетинок, кварцевим ультрафіолетовим опромінювачем «Солнышко». Часто проводимо промивання порожнини носа методом переміщення «Кукушка», що особливо ефективно при хронічних ринітах і аденоїдиті.

В нас проводиться лікування: при утрудненому носовому диханні, якщо турбує частий і затяжний нежить, храп, болі та першіння в горлі, осиплість голосу, а також болі у вухах та зниження слуху.

Безпека лікування. Стерилізація. Ми дбаємо про здоровя наших пацієнтів. Правила гігієни та стерилізації в кабінеті строго контролюються. Робота регулярно перевіряється представниками санітарно-епідеміологічної станції.

Передстерилізаційна обробка проводиться найсучаснішими дезінфікуючими засобами провідних європейських фірм. Цикл стерилізації проводиться за допомогою автоклава "Melatronic 23" німецького виробництва – прилад повністю автоматизований. Цей метод повністю виключає людський фактор, програма стерилізації проводиться автоматично, якість стерилізації підтверджується індикаторами стерильності. Стерильні інструменти зберігаються в боксі під ультрафіолетовим опроміненням. Ми не знаємо інших клінік в місті, які настільки суворо виконують стерилізаційні вимоги і мають достатню кількість інструментарію такого рівня.

 

 Наші переваги: прийом ведеться згідно запису, тому відсутні черги; сучасна діагностика, а отже правильне і ефективне лікування.

 

Ми любимо свою роботу тому, що нам приємно бачити, як Ви або Ваша дитина одужуєте! Ми обов'язково допоможемо у вирішенні Ваших проблем!