http://www.zoofirma.ru/
(096) 497-27-57

                                                    

 

 

Атаманюк Тетяна Сергіївна - лікар  оториноларинголог. В 2011 році закінчила Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря. В 2011 році розпочала навчання в інтернатурі при кафедрі оториноларингології Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. В 2013 році закінчила цикл навчання в інтернатурі та отримала звання лікаря-спеціаліста за      спеціальністю "Отоларингологія".

 

 

 

 

 


 


ЯШАН АРТЕМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ - лікар-отоларинголог

2008-2014 рр. – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського, факультет: медичний.

2014-2016 рр. – інтернатура за фахом «Оториноларинголонія».

2014-2016 рр. - магістерська робота на тему: «Ефективність застосування комплексного рослинного препарату при лікуванні експериментального гострого середнього отиту ускладненого лабіринтитом ».

2014 рр. – участь у щорічній традиційній осінній конференції українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів «Сучасні методи діагностики та лікування хронічних запальних та онкологічних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха»

2015 рр. - участь у міжрегіональній науково-практичній конференції "Сучасні аспекти діагностики,лікування та профілактики інфекційних та соматичних захворювань у дітей та дорослих в практиці лікарів-інтерністів"

2015 рр. – стажування у відділі мікрохірургії вуха та отонейрохірургії в інституті Оториноларингології ім.проф.О.С.Коломійченка

2015 рр – участь у ІV Українсько-польській конференції з дитячої отоларингології ЄВРО-ЛОР-2015.

2015 рр. – «курси мікрохірургії вуха та ото нейрохірургії» під керівництвом професора Ю.А.Сушко і доктора медичних наук О.М.Борисенко.

2016 рр. – участь у V Українсько-польській конференції ЄВРОЛОР-2016.

2016 рр. – участь в семінарі по мікрохірургії вуха «Прогрес в отіатрії»

2017 рр. – участь у конференції «Міждисциплінарний підхід до діагностики та лікування тонзиліту з позиції доказової медицини»

2018 рр. – участь у конференції «Endoscopic endonasal surgery course II – basic»

 

Про кабінет

 ЛОР-кабінет створено для надання консультативної, діагностичної та лікувальної допомоги хворим із захворюваннями ЛОР-органів; надання невідкладної медичної допомоги хворим при гострих захворюваннях ЛОР-органів і невідкладних станах в оториноларингології; відбір та направлення хворих на стаціонарне лікування в оториноларингологічне відділення; виявлення хворих з ознаками захворювання голосового апарату, порушення слухової функції, онкологічних та професійних захворювань ЛОР-органів і спрямування їх на консультацію, а при необхідності і на лікування до фахівців відповідного профілю; проведення профілактичних заходів щодо попередження та зниження захворюваності, виявлення ранніх і прихованих форм захворювань вуха, горла та носа.

Методи діагностики. Діагностика кожного захворювання це передовий процес в постановці правильного діагнозу, а отже і ефективного лікування. Ми використовуємо ендоскопічний метод обстеження ЛОР-органів, що належить до золотого стандарту діагностики у всьому світі.

Для проведення ендоскопії ЛОР-органів використовується спеціальний тонкий зонд - ендоскоп. Лікар проводить обстеження ЛОР-органів, а комп'ютеризована система виводить на екран збільшене зображення того, що не видно при звичайному огляді.

Зображення зберігаються в пам'яті комп'ютера протягом усього процесу лікування, що дає можливість лікарю при повторному обстеженні оцінити динаміку захворювання. Зображення також можна записати на будь-який носій інформації.

Методи лікування. Лікування пацієнтів проводиться згідно протоколів надання допомоги зі спеціальності «Отоларингологія», а також «Дитяча отоларингологія», що затверджені МОЗ України. Керуємось також рекомендаціями європейських спеціалістів.

Крім медикаментозного лікування застосовується також фізіотерапевтичні процедури. Наша клініка оснащена: ультразвуковим приладом «Тонзиллор ММ», апарат лазерний терапевтичний «Ліка-терапевт М», апаратом для пневмомасажу барабанних перетинок, кварцевим ультрафіолетовим опромінювачем «Солнышко». Часто проводимо промивання порожнини носа методом переміщення «Кукушка», що особливо ефективно при хронічних ринітах і аденоїдиті.

В нас проводиться лікування: при утрудненому носовому диханні, якщо турбує частий і затяжний нежить, храп, болі та першіння в горлі, осиплість голосу, а також болі у вухах та зниження слуху.

Безпека лікування. Стерилізація. Ми дбаємо про здоровя наших пацієнтів. Правила гігієни та стерилізації в кабінеті строго контролюються. Робота регулярно перевіряється представниками санітарно-епідеміологічної станції.

Передстерилізаційна обробка проводиться найсучаснішими дезінфікуючими засобами провідних європейських фірм. Цикл стерилізації проводиться за допомогою автоклава "Melatronic 23" німецького виробництва – прилад повністю автоматизований. Цей метод повністю виключає людський фактор, програма стерилізації проводиться автоматично, якість стерилізації підтверджується індикаторами стерильності. Стерильні інструменти зберігаються в боксі під ультрафіолетовим опроміненням. Ми не знаємо інших клінік в місті, які настільки суворо виконують стерилізаційні вимоги і мають достатню кількість інструментарію такого рівня.

 

 Наші переваги: прийом ведеться згідно запису, тому відсутні черги; сучасна діагностика, а отже правильне і ефективне лікування.

 

Ми любимо свою роботу тому, що нам приємно бачити, як Ви або Ваша дитина одужуєте! Ми обов'язково допоможемо у вирішенні Ваших проблем!