http://www.zoofirma.ru/
(096) 497-27-57

 

Послуга

Короткий опис

Ціна, грн.

Первинний огляд одного пацієнта

Пацієнт звернувшись на первинний огляд проходить реєстрацію в базі даних ЛОР-кабінету, проводиться огляд, за необхідності та за згодою пацієнта маніпуляції, призначається лікування і видається консультативне заключення лікаря отоларинголога.

80

2 пацієнти

130

3 пацієнти

180

Повторний огляд одного пацієнта

Передбачає повторне об’єктивне обстеження, корекція чи заміна попередньо призначеного лікування.

50

2 пацієнти

80

3 пацієнти

110

Ендоскопічне обстеження ЛОР-органів

Використовується спеціальний тонкий зонд - ендоскоп. Лікар проводить обстеження ЛОР-органів, а комп'ютеризована система виводить на екран збільшене зображення того, що не видно при звичайному огляді. Зображення зберігаються в пам'яті комп'ютера протягом усього процесу лікування, що дає можливість лікарю при повторному обстеженні оцінити динаміку захворювання. Зображення також можна записати на будь-який носій інформації.

100

Виклик лікаря        додому

Огляд пацієнтів проводиться у вільний від роботи час, і у вихідні дні, в тому числі за межами робочого місця, за попередньою домовленістю з лікарем.

250

Огляд пацієнта на наявність сірчаних пробок

 

50

Туалет носа, вуха

Відноситься до маніпуляцій які проводяться з метою очищення слухового ходу, носа від патологічного вмісту, для видимості основних анатомічних орієнтирів при огляді пацієнта.

20

Видалення стороннього тіла носа, глотки, вуха

Маленькі пацієнти з необережності можуть занести невеликі предмети в носик чи вушко. Дуже часто доводиться виймати сторонні тіла з глотки, такі як, наприклад, рибна кістка.

50

Промивання носоглотки методом переміщення «Кукушка»

Коли пацієнти з тих чи інших причин не може видути вміст носа, чи глотки проводиться дана процедура. За допомогою відсмоктувача видаляється рідина разом з патологічним вмістом з одного носового ходу яка попередньо подається в інший носовий хід. Таким способом проводиться лікування синуситів а також аденоїдів. Покази встановлює лікар.

50

Пункція гайморової пазухи

Пункція носових пазух при гаймориті проводиться за допомогою спеціальної голки Куліковського. Перед цим пацієнту проводиться знеболення. До голки приєднують шприц і промивають з його допомогою пазуху, видаляючи, таким чином, її вміст (гній, кров або слиз). Промивання роблять декількома видами розчинів, що чинять антисептичну і протинабрякову дію. Потім в пазуху вводять спеціальний катетер для подальшого промивання без пункції пазухи.

200

Промивання гайморової пазухи після пункції

Проводиться через катетер, який попередньо встановлено під час пункції пазухи. Проводиться декілька таких процедур. Показом до припинення промивання є чистий вміст гайморової пазухи.

50

Підслизова вазотомія нижніх носових раковин

Напівхірургічний метод лікування утрудненого носового дихання, пов’язаного з патологією нижніх носових раковин. Проводиться під місцевою анестезією. Ми застосовуємо два методи підслизової вазотомії: ультразвуковий – прилад "Тонзиллор ММ" і радіочастотний - прилад "ERBE". Покази до операції встановлює лікар.

400

Передня тампонада носа

Проводиться при носових кровотечах, що не зупиняються іншими методами. Тампонуємо за допомогою носового тампона "Merocel".

250

Промивання лакун піднебінних мигдаликів

З метою лікування хронічного тонзиліту проводимо дану процедуру. В нашому арсеналі існують дві методики її проведення: 1) за допомогою канюлі для промивання лакун мигдаликів і шприца вимиваються казеозні маси з лакун; 2) ультразвукове вакуумне очищення мигдалика за допомогою приладу "Тонзиллор ММ". Покази встановлює лікар.

50-60

Курс промивання лакун піднебінних мигдаликів

1) Промивання лакун мигдаликів (5-7 процедур); 

2) Ультразвукова терапія апаратом Тонзиллор (5-7 процедур);

3) Змазування горла (5-7 процедур);

4) Тубус-кварц (5-7 процедур).

300

Лазерна терапія ЛОР захворювань

Відноситься до методів фізіотерапевтичного впливу на патологічний процес вуха, горла, носа. Широкий арсенал наконечників приладу "ЛІКА ТЕРАПЕВТ" дозволяє вплинути низькочастотним лазерним пучком променів на всі видимі ділянки ЛОР-органів.

50

Курс лазеротерапії

5-7 процедур на вухо, горло чи ніс

250

Тубус кварц

Проводиться  опромінення ультрафіолетовими променями носа чи горла при гострому риніті чи фарингіті, а також стафілококоносійстві в носі.

20

Інгаляції лікарських засобів

Інгаляційним способом вводять лікарські речовини у формі аерозолей. Інгаляцію застосовують головним чином для профілактики і лікування гострих та хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів, для лікування захворювань слизової оболонки ротової порожнини та ін.

30

Резекція язичка м’якого піднебіння, радіопластика м’якого піднебіння

Проводиться у пацієнтів з храпом за допомогою радіочастотного приладу німецького виробництва - "ERBE".  Проводиться дорослим пацієнтам в яких присутнє обструктивним апное під час сну.  Операція включає в себе видалення частини язичка м’якого піднебіння, краю м’якого піднебіння. Зазвичай добре переноситься пацієнтами і ускладнення бувають вкрай рідко. Біль при ковтанні і під час розмови, проходить протягом 1-2 тижнів після операції.

250

Видалення папіломи м’якого піднебіння

 

100

Радіочастотна коагуляція гранул задньої стінки глотки

У хворих на хронічний гіпертрофічний фарингіт даною процедурою вдається зменшити гранули задньої стінки глотки, а відповідно і патологічний процес.

100

Заливка ліків у        гортань.

Спеціальна процедура для введення лікарської речовини безпосередньо в голосову щілину. Застосовується при порушенні функції голосу.

40

Пневмомасаж барабанних перетинок

Процедура найбільше застосовується для маленьких пацієнтів з секреторними середніми отитами після видалення аденоїдів, а також після лікування аденоїдиту та звільнення від непрохідності слухової труби. Проводиться за допомогою спеціального приладу, що через навушники передає коливання повітря на барабанну перетинку.

20

Катетеризація слухової труби

При порушенні вентиляції порожнини середнього вуха, що проявляється зниженням слуху та відчуттям переливання рідини у вусі, проводиться введення повітря і лікарського засобу в порожнину середнього вуха через слухову трубу за допомогою спеціальної канюлі.

50

Блокада в завушну область

Застосовується при лікуванні хворих на сенсоневральну приглухуватість, з метою забезпечення депо лікарського засобу в завушній області і часткового проникнення в судини внутрішнього вуха.

50

Лікування сенсоневральної приглухуватості

1) Блокада у завушну область (5-7 процедур);

2) Гірудотерапія (5-7 процедур);

3) Магнітнолазерна терапія (5-7 процедур);

4) Пневмомасаж барабанних перетинок(5-7 процедур).

700