http://www.zoofirma.ru/
(096) 497-27-57

Хронічний тонзиліт. Як «врятувати» своє горло і попередити ускладнення

Тонзиліт

Хронічний тонзиліт можна вважати однією з найактуальніших хвороб сучасності, адже зараз до 15% населення страждає від цієї недуги. Хронічний тонзиліт – це загальне інфекційне захворювання організму, яке характеризується наявністю запального процесу в піднебінних мигдаликах і періодичним загостренням у формі ангін.

Річ у тім, що мигдалики відіграють важливу роль у формуванні захисних реакцій організму у відповідь на впливи бактерій і вірусів. Вони здатні знищувати 47-98 % мікробів, які потрапляють в організм із зовнішнього середовища.

Читати далі

Важко дихати носом взимку - слідкуйте за мікрокліматом в приміщеннях

Тонзиліт

 

     Повітря – це необхідність всього живого. Важливою умовою для нормального самопочуття є вологість повітря. Коли вологість перевищує 70% або є нижчою 40%, то це неодмінно викличе дискомфорт перебування у навколишньому середовищі, незалежно – це вулиця, квартира, чи офіс.

     Дуже важливий рівень вологості повітря для новонароджених та маленьких дітей. У перші місяці життя слизова носа, рота, очей та шкіра дитини ще надто чутливі та швидко реагують умови зовнішнього середовища і є надто вразливими. Саме тому вологість в кімнаті, в який знаходиться малюк, не повинна бути нижчою 50%. Надзвичайно важливі для підтримання нормального стану слизової рясне пиття та прогулянки на свіжому повітрі.

 

Читати далі

Чим небезпечні «вушні» палички

Вушні палички

Багато хто з нас звик до процедури чищення вух - узяв ватну паличку, швидко почистив і все готово. Та чи варто так ризикувати своїм здоров`ям?

Косметичні ватні палички стали випускатися після того, як було відмічено, що багато людей люблять «поколупатися» у вухах сірником і намотаним на нього шматком вати. Є попит - є й пропозиція: палички стали випускати в промислових обсягах. При цьому були враховані незручності використання сірників - палички зробили довшими, а вату на них надійно закріпили.

Читати далі

Аденоїдні вегетації

sample

 

Аденоїди – патологічне розростання лімфоїдної тканини носоглоткової мигдалини, частіше у дітей 3-10 років. Супроводжується утрудненням носового дихання, хропінням під час сну, гугнявим голосом, нежиттю. Призводить до частих простудних захворювань і запалення в середньому вусі, зниження слуху, зміни голосу, невиразної мови, затримки розвитку, формування неправильного прикусу.

 Що таке аденоїди

 Разом з їжею, водою і повітрям в організм людини через рот проникає величезна кількість мікробів. У глотці знаходяться лімфоїдні утворення (мигдалики), які перешкоджають проникненню інфекції і захищають організм від хвороботворних мікроорганізмів. Мигдалина добре розвинена у дітей, з віком зменшується і часто повністю атрофується.

Читати далі

Що робити коли болить вухо?

sample 3

Маленькі діти страждають від болю у вушках куди частіше, ніж дорослі люди. За частотою ці захворювання у дітей стоять на другому місці після застуди. Запалення середнього вуха буває у половини дітей, що досягли однорічного віку. До шестирічного віку ця частка зростає до 90%.

 

Читати далі